1 / 12
Огради Потпорни Ѕидови & Ѕидање
14 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.05.2023 13:00

Скопје Центар / Скопје

●Изработка на бетонски огради


●Изработка на потпорни ѕидови


●Ѕидање
•Надворешни ѕидови со блок  25/20/33
•Преградни ѕидови со блок 12/25/40

☆За подетални информации  јавете се на дадениот телефонски број тука⬇️⬇️⬇️
📲072 210 812

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Бетонирање

Се продава од:

Stefan Sokolovski
Skopje, Ilinden
Потврден огласувач
078364705
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам