1 / 6
Prodavam Kozna Jakna - Mauritius Clasic
2.100 МКД
01.08.2022 07:57

Гази Баба / Скопје

Испраќам по карго    

Tип на облека:

Останато

Големина:

M

Боја:

Црна

Jaknata e vo odlicna sostojba od debela teleska koza teska e okolu 5 kg. ne e nikade ostetena, golemina e M ama odgovara i za L se gleda na slikite --- Moze zamena za motordziska jakna platnena L golemina.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Prodavac
Потврден огласувач
072232895
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам