1 / 3
Drzaci Ski Snowboard
5.000 МКД
11.03.2022 19:13

Кисела Вода / Скопје

Се продаваат магнетни држачи - носачи за скии и сноуборд. Една сезона користени, лесно се монтираат, носат 2 сноуборда и 1 пар скии.

Контакт број 070403806

drzaci nosaci

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Останато

Се продава од:

Бојан
Потврден огласувач
070200850
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам