Prodavam opel frontera
1.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.08.2021 11:04

Демир Хисар

Марка:

Opel

Модел:

Frontera

Година:

1997

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Dzipot e vo odlicna sostojba ispravno e se na nego, zskoro novi gumi, smeneto maslo.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Robert
Потврден огласувач
078310618
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам