Vrabotuvanje
1 €
05.08.2021 12:59

Охрид / Охрид

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Не е важно

slobodni dve rabotni mesta vo hotel vo ohrid kako sanker kelner /sobarica,
dnevnica/plata po dogovor

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

илинка
Потврден огласувач
075626393
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам