1 / 3
Kuka vo blizina do Muzkicko shkolo
164.990 €
11.08.2021 19:11

Тетово / Тетово

Број на соби:

4

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

240 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

Centar

Se prodava kukja vo blizina na Muzicko shkolo.
Kukjata e vo dobra sostojba so dvor.


Katnost:
Priz + Kat + Potk.
Garaza

Kvadratura:
Dvor: 240m2
Vkupno plac: 300m2
Vkupno stanben prostor: 128m2

Kukjata e so cist imoten list.

*Za povekje informacii:
*Për më shumë informata:

076/421-142
070/381-888 (Elinor)

www.elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kuka so plac od 509m2

280000 €

Se prodava kukja so golem dvor vo blizina na Muzicko Shkollo

600000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам