1 / 5
Se prodavaat poveke raboti
1 €
Денес 18:20

Битола / Битола

Trosed - so pustanje kako nov (6000 denari)
Aspiratot kafeav - beko (1000 denari)
Masina za sienje - union (2000 den)
Klub masicka za vo dnevna - drvena, kafeava boja (1000 den)
Telefon za kontakt:
076 540 278
076 540 278

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Благоја
Потврден огласувач
076794004
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам