1 / 2
Zenski casovnik CHAIKA 17 jewels
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.11.2022 06:49

Ѓорче Петров / Скопје

Zenski casovnik, na navivanje, od ruskata marka chaika so seriski broj 539049, i e 17 jewels

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Женски / Останато

Се продава од:

Angel
Потврден огласувач
072307085
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам