1 / 7
Prodavam Skuter na voda SeaDoo GTx Limited 300hp
17.000 €
05.08.2021 15:39

Скопје Центар / Скопје

Prodavam Skuter na voda SeaDoo GTx Limited 300hp so mnogu dopolnitelna oprema. Prikolka napravena specijalno za nego.

Odlicna sostajba.

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Воден скутер

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
070751119
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам