1 / 7
Kamion mega so prikolka cerada
9.000 €
12.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 13:00

Македонска Каменица / Делчево

Kamion Mega Volvo Euro 5, vo odlicna vozna sostojba, redovno servisiran, godina 2006, automatik,istecena eegistracija

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Слободан Велиновски
Потврден огласувач
070864954
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам