1 / 1
CHIA COIN MINING RIG KOPAC NA CRIPTOVALUTI
3.000 €
08.03.2022 08:42

Тетово / Тетово

INFO NA

071740008


Chia coin Mining RIG

12 Thread intel processor
32 GB RAM (Highest quality+ XMP)
Samung controler + Intel Controler
Asus MoBO
Asus Monitor 22”
Power supply 700W (consumption
13.000 Gigabyte Space (13 Terabyte)
250 Gigabyte Samsung SSD
1000 Gigabyte NVMe SSD Ultra High Speed

+ 119 Chia Plots Mined inside

Категорија: Компјутери / Mining Bitcoin Hardware

Се продава од:

XXXXXXX
Потврден огласувач
xxxxxxxxxxxxxx
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам