1 / 3
NOVI AIR JORDAN PATIKI ZA DECA 36 ORGINAL
3.500 МКД
27.05.2022 21:12

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

36

Боја:

Црна

NOVI AIR JORDAN PATIKI ZA DECA
BROJ 36
ORGINAL
KUPENI 6500 DEN

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од: Претпријатие

MOBIKLINIK PLUS SERVIS ZA MOBILNI I PC
Потврден огласувач
076677277
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам