1 / 9
Шума + 48000m2 вo Berovo
22.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.07.2022 09:22

Берово / Берово

Квадратура:

48000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава земјиште 48000м2 и шума со 2800 борови дрва стари 40 години. Катастерсики земјиштето е поделено на 10 парцели сите парцели се една до друга па така физички целото земјиште е во една целина од 48000м2, земјиштето се наоѓа на надморска висина од 1200м
одлично за било каква потреба, на него има два стари објекти кои може да се оспособат за престој, буквално може да се користи за било каква потреба за одгледување на пчели каде што е пребогато со најразноразни билки дрва итн...

Земјиштето се продава исклучиво заради заминување во странство!
Цената е многу поволна јас немам време да се занимавам со сеча или обработка на земјиштето, тој што ќе го купи има шанса за многу добра заработка!!!
За подетални информации барајте ме на 077 524 146

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Gjorgi
Потврден огласувач
077524146
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам