1 / 1
HARD DISK - refurbished
1 МКД
25.01.2022 23:32

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔷HARD DISK - refurbished
✅250 gb
✅320 gb
✅500 gb ....
____________________
▪️Arena Kompjuteri
▪️Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
▪️Skopje, Butel
▪️+389 75 30 30 00
▪️+389 75 22 22 01
▪️arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

SEAGATE FireCuda 520 SSD 2TB PCIE

21599 МКД

Maxtor M3 Portable Hard Disc

2490 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам