1 / 10
☆ Внатрешно Реновирање & Санација
8 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.01.2023 12:03

Скопје Центар / Скопје

□ Преградни ѕидови со блок 12/25/40
□ Внатрешно малтерисување
□ Поставување на елекроинсталација

□ Поставување за водовод и одвод
Машинска изработка на кошулица со изолација
□Изработка на бетон

□Секаков вид изведба на гипс картон:
▪︎Спуштени плафони
▪︎Преградни гипсани ѕидови
▪︎Oпшивка на прозори
▪︎Украсни плафони/ѕидови


□ Поставување на хидро изолација на ○Купатила○Тераси ○Мокри делови
□ Порамнителен слој на  термо изолација

□ Подови
▪︎Ламинат  ▪︎Мермер  ▪︎Плочки
□ Молерофарбарски работи


□ Комплет местење санитарија:
•WC шоља  •Казанче  •Умивалник
•Туш            • Бојлер     •Чешми


□ Поставување плочки на
○Ходници  ○Купатила  ○кујна
"По избор на клиентот"

📲 072 210 812 Сашо
📲 078 364 705 Стефан

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Планирање

Се продава од:

Stefan Sokolovski
Skopje, Ilinden
Потврден огласувач
072210812
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам