1 / 9
Yamaha Xj6 2012
5.700 €
5.800 €
28.09.2022 22:13

Битола / Битола

Марка:

Yamaha

Вид:

Спортски

Година:

2012

Модел:

Xj6

Километри:

25000

Motorot e kako nov, redovno servisiran i odrzuvan sega smeneti novi gumi Dunlop Qualifier 2 registriran do 7/2023 so dopolnitelna oprema.
-Retrovizori Barracuda
-Zmigavci Barracuda
-Krash tapi Barracuda
-Puig zaden stitnik

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

xxxxxx
Потврден огласувач
076447220
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам