1 / 9
BMW E60 530d 2004 M-Package
7.000 €
26.09.2022 09:30

Кисела Вода / Скопје

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

163 kw / 222 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава BMW E60 530 дизел од 2004та година, М пакет. Регистрирана до Март 2022 со зелен картон.
Климатроник, перфектно лади; Замаерц, дизни, турбина во одлична состојба; Затегнат п.к. каиш.
Атестирани фолии на стакла, два пара бандажи со гуми и два фабрички клучеви.
Број за контакт: 078 450 328 - Давор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам