1 / 1
Se baraat vozaci na avtobusi so D-kategorija
1 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.05.2022 14:11

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол:

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Д

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Реномирана фирма бараат професионални возачи на автобуси со Д категорија во цело
Скопје (Сарај,Ѓорче Петров,Волково,Новоселски пат,Карпош....),
Велес и
Куманово.

Редовни примања+бонуси
Повеќе инфо на 078 321 711 и 078 321 713

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

MINI
Потврден огласувач
078/321-713
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам