1 / 8
Vw Passat 1.8benzin 99g na delovi
55 €
06.06.2022 16:10

Кичево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

1999

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

05.2020

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Na delovii !! Vw Passat 1.8benzin 99g se shto vi treba 071804867

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bobi
Потврден огласувач
071804867
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам