1 / 12
VW GOLF MK5 1.9 TDI 2007
4.800 €
Цената е фиксна
06.08.2021 17:47

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kompletno Servisiran-Napraven Golem Servis
Zameneti Diskovi i Plocki
Novi Dunlop Gumi 16"

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Tashe
Потврден огласувач
070371717
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам