Prodavam kuka so dvorno mesto vselliva
1 МКД
20.02.2023 06:49

Демир Хисар

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

1000 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1978

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Pribilci

Prodavam kuka na ubava intimna lokacija so dvorno mesto vselliva... So priklucok struja voda internet televizija...

Blagoj - 075828611

Info na viber +38975633740

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

martin
Потврден огласувач
075633740
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам