1 / 1
Germanski kozni anatomski sandali/cevli br.43
1 МКД
09.09.2021 17:08

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Сандали / кломпи

Големина:

43

Боја:

Кафена

Germanski preubavo kozni anatomski sandali/cevli Handmade
Meki lesni zgodni za nosenje anatomski
Mnogu kvakitetna koza i guma so antishock podloga

Cena 1800.
Namaleni 1200

Extra namaleni denes dzabe

Prodadeni

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Germanski brend teget maski cevli br.43 %popust%

1 МКД

Germanski kozni anatomski sandali/cevli br.43

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам