1 / 10
Shitet Banes 123 м2 / Се продава стан 123 м2
750 €
07.08.2021 11:04

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

5

Квадратура:

123 m²

Греење:

Нема

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2019

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југозапад

🛋 Sallon- Kuzhin
🛏 3 dhoma gjumi
🛁 2 banja
▪️ 2 ballkon
📍 Struge, 100m larg liqenit.
📐 123 m2
💶 Cmimi: 750 EUR

-----------------------------------------------

🛋 Дневна соба - Кујна
🛏 3 спална соба
🛁 2 бања
▪️ 2 балкон
📍 Струга, 100м од езерото.
📐 123 м2
💶 Цена: 750 EUR


MERGIMI Real Estate
☎️ 070 366 333
Viber/Whatsapp +389 70 366 333

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

MERGIMI Real Estate
Bezsiten
Потврден огласувач
070 366 333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам