1 / 12
***TOP***
33.300 €
13.09.2022 00:43

Гостивар / Гостивар

Марка:

BMW

Модел:

420

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

85000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

196 kw / 266 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Vo perfektna sostojba so celosna istorija vo BMW

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
071559898
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам