1 / 12
Mercedes Atego 816 2010god.
По Договор
25.01.2023 10:28

Прилеп / Прилеп

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️
MERCEDES ATEGO 816
✅- Uvoz Avstrija
✅- Godina 2010
✅- 450 000 km ( servisna istorija )
✅- Manuelen menuvač ( 6 brzini )
✅- Euro 5
✅- Kufer
✅- Dimenzii sandak(6.00x2.35x2.48)
✅- El. Stakla
✅- Cd radio
✅- Centralno zaklučuvanje
✅- Novi gumi
✅- Hidraulična rampa
✅- Vo besprekorna sostojba
✅- Plateni site davački
✅- Napravena homologacija
✅- Cena bez DDV
✅-https://www.facebook.com/PAP-TRAKS-195609014725800/
☎️ 070 339 200 ☎️

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

PAP-ТRAKS
Републиканска 10
Потврден огласувач
070339200
Испрати Е-маил до огласувачот

MAN TGL 12.180

0 €

MAN TGL 7.150 2009god.

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам