1 / 12
BMW x5 Facelift 4.0D xDRIVE
20.000 €
Цената не е фиксна
19.05.2022 19:05

Дојран / Гевгелија

Марка:

BMW

Модел:

X 5

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.11625

Сила на моторот:

225 kw / 306 ks

Kласа на емисија:

Останато

Bmw x5 M paket Facelift 4.0 xDRIVE 2011.
Full oprema:
•napraven golem servis;
•navigacija
•greaci na sedista;
•start-stop system;
• ambientalni svetla vo 12 boi
•memorija na volan i sedista;
•elektricno podesuvanje na volan, sedista,stakla i retrovizori;
•Xenon svetla;
•registracijata vazi do 20.02.2023g.
Moze zamena za pomalo vozilo.


Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Slave
Потврден огласувач
078420000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам