1 / 5
Kuka za prodazba
40.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.08.2021 13:02

Штип / Штип

Број на соби:

5

Квадратура:

2 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1980

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Goce Delcev 17

Se prodava kuka vo strog centar na gradot

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

sanja
Потврден огласувач
078863377
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам