1 / 4
se izdava stan isklucivo na stranci
1 €
03.10.2022 14:59

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

51 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

naum naumovski borce 0/19

se izdava nov stan celosno opremen

Info 38975581731
38975581731
38975581731

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Vladimir
Потврден огласувач
075754615
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам