1 / 8
Shitet shtepi ne çarshin eperme
73.000 €
23.07.2022 08:59

Тетово / Тетово

Број на соби:

6

Квадратура:

270 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1995

Година на реновирање:

1995

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Tetove, çarshia e eperme rruga prizrenska, 106

Shtepia ka hapsire te mjaftueshme per banim, ka nevoje per renovim dhe pamje te mrekullueshme ne drejtim te qytetit ne njeren ane dhe malin sharr ne anen tjeter

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

b
Потврден огласувач
078277589
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам