1 / 5
mercedes benz c220
2.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.11.2021 17:34

Валандово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

104 kw / 141 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

mercedes bebz c220 2001
servisiran

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

mercedes
Потврден огласувач
071537005
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам