1 / 5
Се продава вага, миксер, витрина
По Договор
07.08.2021 17:01

Прилеп / Прилеп

Се е одлично зачувано
- вага 9000
- миксер 25 000
- витрина 10 000
подетални информации на бројот 075 990 899 Љупчо

Категорија: Продавници, Трговија / Трговски центари

Се продава од: Претпријатие

Ljupco
Потврден огласувач
075990899
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам