1 / 9
VW Golf 6
7.199 €
27.09.2021 10:24

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Golf 6 1.4TSI 122ks
12.2008
Registriran do 04.2022
Pominati 206.000km
Od oprema poseduva: Komandi na volan, dvozonski klimatronik, eletronika na retrovizori so greenje, el. na prozori, radio so cd,aux,sd.
Poseduva 18ki OZ bandazi spustena so H&R spirali.

MOZE ZAMENA ZA VW SCIROCCO ili OPEL ASTRA J GTC !!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
078514539
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам