СЕ ПРОДАВА - НОВ СТАН
58.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.08.2021 21:21

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

68 m²

Греење:

Нема

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2020

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Ул:Пиринска бр.11

Се продава нов стан од 68м2 и гаражно место од 16м2 во нова зграда на ул:Пиринска бр.11 (стара ветеринарна станица).
Цената на станот со гаражното место е 58.000ЕУР

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Марија
Потврден огласувач
078645828
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам