1 / 2
Regler Kymco Downtown 300i
30 €
08.08.2021 01:06

Велес / Велес

Марка:

Kymco

Вид:

Скутер

Година:

2009

Модел:

Regler Kymco Downtown 300i

Километри:

5000

Prodavam regler za kymcodowntown 300i.
Povolna cena za kes

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

MM
Потврден огласувач
078208914
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам