1 / 5
Se prodava Golf 6 2.0 140ks
1 €
07.08.2021 22:22

Пехчево / Берово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Kolata e donesena od Italija,napraven e golem servis na 162000.Kolata ima 220000km,4 novi gumi.Moze proverka kaj majstor.2010g.kontakt br. 071437 006 Marjan

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ванчо
Потврден огласувач
071381741
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам