1 / 4
Skoro nova lamba za plafon tavan zid
500 МКД
Цената не е фиксна
26.05.2022 10:06

Аеродром / Скопје

Skoro nova lamba luster za plafon tavan zid. Komplet so sijalici.

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Се продава од:

Mirko
Потврден огласувач
070 764421
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам