1 / 1
Тунелски сушари за овошје, зеленчук, печурки
1 €
08.08.2021 15:16

Штип / Штип

Нудиме набавка на тунелска сушара за различна намена (сушење на овошје, зеленчук, печурки, лековити билки, тестенини и друго).
Овој тип на сушари работат на принципот на проаѓање низ тунел и овозможуваат прилично воедначено и континуирано сушење на производите.
Можна е изработка на тунелска сушара со капацитет и енергенти (дрва, водена пареа и друго) според потребите.
Контакт број: 077/ 816-447
или 0038971489048 (Viber, WhatsApp)

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
077816447
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам