1 / 3
PRODAVAM NIVA VO BARDOVCI
По Договор
21.09.2022 09:55

Карпош / Скопје

Тип на земјиште:

Градежно

PRODAVAM NIVA VO BARDOVCI DO POGON ZA MEBEL
TEL. 075 558 822

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

////
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам