1 / 12
Gumi schwalbe continetal novi
1.234.567 МКД
09.08.2021 10:02

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

26 "

Gumi novi schwalbe.continetal novi
Schwalbe touch tom 26 x2.35 cena za dve gumi 3300 ,den
Schwalbe smart sem 29x2.10 cena za edna 1500 den cena za dve 3000 den
Schwalbe nobby nic 29 x2.25 cena za edna guma 2050 den cena za dve 4100 den
Schwalbe nobby nic 29 x2.25 tubeless.adixs cena za dve gumi 4600 den
Schwalbe smart sem plus 29,x2.25 adixs cena 4000 den za dve gumi
Schwalbe rapid rob 29 x2.25 cena 3000 den za dve gumin cena za edna guma 1500 den
Schwalbe smart sem 29 x2.35 adixs.novi
Cena za dve gumi 3300 den
Schwalbe lugano 700 x23c k guard cena za dve 3000 den
Impakt trail pakt 27.2x2.10 cena za dve gumi 2700 den
Continetal montain king 26x2.3 cena za edna guma1500 den
Continental Race kind 27.5 x2.2 cena 3000 den za dve gumi
Continetal montain king 27.5 x2.3 cena 3200den
Continetal trail king 27.5 tubeless cena za dve gumi,4000,den
Continetal trail king 29 x2.4 cena za dve 3300 den

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се бара од:

zlatko
Потврден огласувач
070831809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам