1 / 1
stopanski dvor
35 €
27.04.2022 17:16

Карпош / Скопје

Квадратура:

2786 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

niva koja se naoga na samata obikolnica pogodna za benziska dokolki se prenameni vo opstina

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Elizabeta
Потврден огласувач
078366469
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам