1 / 10
BMW 318 2.0 DIZEL 2009 GODINA
8.900 €
02.11.2022 19:49

Битола / Битола

Марка:

BMW

Модел:

318

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

BMW 318 2.0 DIZEL 2009 GODINA
KLIMATRONIK, BORD KOMPJUTER, TEMPOMAT, PARK SENZORI NAZAD,
ORIGINALNO RADIO-CD, EL.STAKLA, EL.RETROVIZORI, ALUMINSKI BANDAZHI, METALIK BOJA, 6X AIRBAG
UVOZ OD GERMANIJA I PLATENA CARINA!
VO ODLICHNA SOSTOJBA!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Jove
Потврден огласувач
078268699
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам