Baram rabota isklucivo od doma
20.000 МКД
09.08.2021 13:34

Бутел / Скопје

Категорија:

Образование и наука

Пол:

Женско

Образование:

Виша СС-VI степен

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Добро

Kontaktirajte me samo na viber.

+389 75 262 824

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Оглас
Потврден огласувач
078239132
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам