1 / 4
Kukja so dukjani na 100m od Berzata
1 €
21.09.2021 07:49

Кичево

Број на соби:

6

Квадратура:

122 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

468 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Se prodava kukja so dukjani vo Centar, na 100 metri od berzata na ul. Amit Celopecanec. Ima vkupna povrsina od 590m2. Na mestoto ima vcrtano nova markica za golem objekt. Mestoto e idealno za sekakva namena. Cena po dogovor. Povekje informacii na 070318320 Vlatko

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

кука кај судот во кицево

1 €

Se prodava kukja vo nas. Rastanski pat

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам