1 / 6
Iveco Stralis euro 4
1 €
13.09.2022 13:00

Штип / Штип

Se prodava iveco strails na bg tablici 2006 godina vo odlicna sostojba servisiran so novi gumi,diskovi,plocki,nova lamela euro 4 ekstra cena za kes moze i na delovi motor menjac ekstra
Moze zamena za poluprikolka
Poveke inf 071335462

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

stojance
Потврден огласувач
071335462
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам