Prodavam niva nad s.Mustafino vo Sv.Nikole,
1 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.08.2021 16:44

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

7000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Prodavam niva nad s.Mustafino vo Sv.Nikole, celina od 7 hentari, od koi 2 hektari se lesnici vo 3ta godina, 3 hentari brzo rastecki drva i 2 hektari slobodni, celata e pod voda-sistem kapka vo kapka... poradi zaminuvanje vo stranstvo.
Cena po dogovor broj za kontakt 078 723 684 Filip

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

marko
Потврден огласувач
078432653
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам