1 / 9
Land Rover Range Rover Sport
21.500 €
Цената е фиксна
09.08.2021 18:03

Виница / Виница

Марка:

LandRover

Модел:

Range Rover Sport

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Dobro zacuvan Range Rover Sport 3.0 Diesel na Swecarski Tablici, treba kopuvaco da si go carini Voziloto.
Voziloto e vo Makedonia do 12.08.2021 posle vo Swecaria.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
076829750
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам