1 / 11
Prodavam dvosoben stan
1 €
10.11.2022 12:20

Битола / Битола

Број на соби:

3

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1967

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Prilepska 66

Prodavam dvosoben celosno renoviran stan na ul. Prilepska br.66, vo neposredna blizina na gradinkata Prolet I OU Dame Gruev. Stanot e juzno orientiran i ima vizba od 6 kvadrati... Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
078223762
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам