1 / 9
Se prodava Lenovo Yoga 910 za delovi
400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.02.2023 21:34

Карпош / Скопје

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Lenovo Yoga 910 se prodava za delovi
Ne osteten nadvoresno prekina da raboti
Samo svetnuva tastaturata i se gasi nejke da se pokrene sistemot

Kontakt :078360630

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
078360630
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам