1 / 1
GAMING HEADSET SKILLER SGH1
1.899 МКД
10.08.2021 12:32

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔴GAMING HEADSET SKILLER SGH1

✅Со својата карактеристична рамка на главата, сината граница и неговите украсни амблеми, SKILLER SGH1 е стерео слушалка што дефинитивно е дизајнирана за игри.
✅Покрај тоа, слушалките се опремени со моќни драјвери од 40 мм, јасен пренос на глас и модуларни кабли за флексибилно поврзување.
✅Две комплети влошки за уши се вклучени со облоги или во синтетичка кожа или мек текстил, обезбедувајќи оптимално вклопување и избор на удобност.

🔴Цена: 1899 ден.
_______________

✅Me kornizën e tij dalluese, kufirin blu dhe stemat e tij dekorative, SKILLER SGH1 është një kufje stereo që është projektuar patjetër për lojëra.
✅Përveç kësaj, kufjet janë të pajisura me driver të fuqishëm 40 mm, transmetim të qartë të zërit dhe kabllo modularë për lidhje fleksibël.
✅Dy jastëk veshësh janë të përfshira me mbulesa ose prej lëkure sintetike ose tekstile të buta, duke siguruar një përshtatje optimale dhe një zgjedhje të komoditetit.

🔴Çmimi: 1899 den.
______________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Слушалки , Headsets

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

AOAS - AS-40 Gaming Headset

1199 МКД

RUSH ER3 - Gaming Stereo HEADSET

1190 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам