1 / 2
Се продава градежна парцела РЕСЕН 2000м2
10 €
Цената е фиксна
13.06.2022 12:14

Ресен

Квадратура:

2000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава градежна парцела 2000м2 со 4 градежни маркици, во населба Пролет, КО Ресен, К.П 5584/3
Според детален урбанистички план предвидена е изградба на 4 станбени објекти П+2 со висина на венец до 7,5м

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Pande
Потврден огласувач
076225310
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам